Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Teslimat ve Kargolama Bilgileri

KARGO FİRMALARININ GÖNDERİ ALANI

Kargo firmasının gönderi alanı kapsamında olması şartıyla siparişleriniz Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz adrese ulaştırılır.

TESLİMAT SÜRELERİ - SİPARİŞİNİZİN HAZIRLANMASI

Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Siparişiniz docent724.com tarafından kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Aynı sipariş içerisinde kargoya teslim süresi daha uzun olan bir ürün varsa, siparişinizdeki ürünlerin tamamı hazırlandıktan sonra, tek seferde kargoya verilir.

SİPARİŞİNİZİN TAKİBİ

Siparişinizin kargoya verildiğine dair size gönderilen e-postadan 24 saat sonra Müşteri Hizmetleri menüsü altındaki Siparişlerim bölümünden gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kargoya verilen siparişlerin teslimat adresinize sevkiyat siparişleriniz kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren; 1 ile 3 iş gününde, docent724.com kargo firmalarına teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarınca dağıtım süreçleri ise Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapılmaktadır.

Kargo firmasının teslimat anında size ulaşamadığı durumda kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 2 kez uğrayacak, 2 uğrama sonucunda da teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda ürünler docent724.com - Meta Et ve Et Ürünleri Pazarlama Hayvancılık Gıda San. Tic. Limited Şirketi'ne geri getirilecektir. Bu durumda docent724.com Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geçmeniz durumunda ürünler isteğiniz doğrultusunda yeniden kargoya verilebilir.

KARGO ÜCRETLERİ

docent724.com Internet mağazasından ve telefonla sipariş verdiğiniz ürünlerin kargo ücreti orijinal ambalajlarının hacimlerine (desilerine*) göre hesaplanmaktadır. Gönderilerin yapılacağı il-ilçe bilgisinin kargo ücretine etkisi yoktur. Desi olarak adlandırılan bu ölçümleme sistemine göre bir ürünün desisi santimetreküp cinsinden hacminin 3000’e bölünmesiyle hesaplanır. Desileri ondalıkla rakam olan ürünlerin kargo fiyatları üste yuvarlanarak hesap edilir. Bu ücret ödeme sayfasında toplam tutarınıza eklenerek tahsil edilir.