Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda


HAKKIMIZDA

Yılların vermiş olduğu deneyimleri lezzete dönüştürmek adına çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerleyerek 2013 yılında üretimlere başlamış bulunmaktayız. Kalitemizin güvencesi İSO ve HACCP standartlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetini esas alan kalite anlayışıyla; onların istek ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, yasal mevzuat şartlarına uygun üretim yaparak tüketici sağlığını korumak, sürekli iyileştirme ilkesi ile maksimum kalitede üretim yapmak temel ilkelerimizdir. Tüm birimler çalışmalarında çevreye duyarlı ve doğal dengeye saygılıdır. Ürün yada üretim kalitesinden ödün vermeden, hijyenik şartlarda, en gelişmiş teknoloji ve kaynaklarını etkin kullanarak ürünlerini ve markasını Türkiye pazarında aranır konuma getirmek için Metpa Et ve Et Ürünlerini, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla vizyonunu daima geniş tutmaktadır.

MİSYONUMUZ

İnsan sağlığına azami derecede önem veren, damak tadından ve kalitesinden ödün vermeyen, 1953 yılında başlayan ve deneyimleriyle günümüzde DOÇENT markasını yaşatan, rekabetçi, sınırsız müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli kendini geliştiren bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Türkiye’ ye Kavurma, Sucuk, Pastırma ve Kırmızı Et lezzetini tüm insanlara, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda üreterek sunmak, sektörünün önde gelen firmaları içerisinde üretim faaliyetini devam ettirmek, kalitesi ile yurtiçi piyasalarda tercih edilen firma olmak. Gerek satıcıları ve tüketiciler , gerekse tedarikçileri tarafından tercih edilen firma olmayı, ödün vermediği kalitesiyle, tüm ilişkilerinde dürüstlüğü ilke edinerek, geçmişteki başarılı çalışmalarını geleceğe taşımadaki kararlılığı ile verimlilik ve performansını sürekli geliştirerek hedefine ilerlemektir.